Seri Emlak

Üye ol | Şifremi unuttum
Email Şifre

 
İstanbul İnn Küçükyalı PURE&SIMPLE Evleri
25/07/2013 09:51:41

İstanbul Anadolu Yakası'nın ulaşımı kolay ve nezih semtlerinden biri olan Küçükyalı'da, bölgenin ilk örnek konut projesi olarak hayata geçecek olan İSTANBUL INN KÜÇÜKYALI konut projesi, ÜNAL İNŞAAT imzasını taşımaktadır. Ünal İnşaatın anadolu yakasına yeni bir soluk getiren bu projesi oldukça ilgi gördü. İstanbul Inn Küçükyalı evlerinin Haziran 2014'de sahiplerine teslim edilmesi bekleniyor. Evler 1+1 ve 2+1 şeklinde düzenlenmiş olup, 40m2 ve 130m2 metrekare aralığında yapılacak evler.

Yüksek kaliteli, huzur ve güven içinde bir yaşam sürmek isteyenlerin yeni buluşma adresi; İSTANBUL INN KÜÇÜKYALI ...

Proje, oldukça merkezi bir lokasyonda ve sizleri İstanbul'a bağlayacak olan E-5 çevre yolu yanında ve sadece 600mt. mesafede..

Sağlam yapı, lüks konfor sağlayan iç detaylar, güvenlik, gürültüden, kargaşadan uzak fakat merkezi, ulaşım problemi, trafik yoğunluğu olmayan lokasyon... Hepsini İSTANBUL INN KÜÇÜKYALI Konut Projesi'nde bulabilirsiniz.

Istanbul Inn Küçükyalı'da 110 aileye ayrıcalıklarla dolu, huzur ve konforun ön planda tutulduğu, her ayrıntının titizlikle düşünüldüğü %100 engelsiz bir sıcacık yaşam alanı sunuluyor. Bu bu ayrıcalıklı konuta yer almak istiyorsanız elinizi hızlı tutun ve konutlar tükenmeden satın alın.